Olof Hermelin oljemålning
2013-09-23
204819
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
HERMELIN, Olof (1827-1913): "I Stockholms skärgård", signerad O. Hermelin, olja på duk, 39x69 cm