Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-09-22
204703
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Fiskare, monogramsignerad MPK, daterad 1854, olja på duk, 34,5x42,5 cm
Retusch, dubblerad, avskav