Axel Wilhelm Nordgren oljemålning
Klubbat för:
6 200 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
NORDGREN, Axel Wilhelm (1828-1888): Kustlandskap i månsken, signerad och daterad A. Nordgren 1864, olja på duk, 87x132 cm
Kuntoraportti
Färgbortfall längst ner, krackeleringar
204680
Päivämäärä:
2013-09-26