Värmefat Kina 1800-tal
2013-09-21
204671
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VÄRMEFAT, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått med motiv av pagodlandskap, diameter 25 cm
Kantnagg