Hiroshige träsnitt
2013-09-20
204614
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HIROSHIGE, Ando (1797-1858): Samurajer ur Minamotoklanen, signerad Hiroshige, träsnitt, ca 36x24,5 cm
Lagningar, veck