Berta Hansson färglitografi
2013-09-21
204554
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HANSSON, Berta (1910-1994): Figurer, färglitografi, signerad Berta Hansson, ca 46x37 cm