Harry Wichmann
2013-09-23
204541
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
WICHMAN, Harry (1916-1993): Motiv på skeppsbron, signerad och daterad 6/10, 26x52 cm