Salongsbord
2013-09-21
204505
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SALONGSBORD, på pelarfot, fanerat med mahogny, Karl Johan, höjd 75, diameter 110 cm
Slitage