Skåp
2013-09-21
204475
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SKÅP, 1800-tal, fanerat i fruktträd, panel med broderi, höjd 182, 114x48 cm, nyckel finns,
skador, lösa delar medföljer,