Ulf Wahlberg blyerts
2013-09-20
204474
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
WAHLBERG, Ulf (född 1938): Bilvrak, signerad och daterad Ulf W Stockholm 18.8.70, blyerts, 21x15 cm
Utställd på Riksutställningar "1007 Tidsbilder"