Albert Johansson blandteknik
2013-09-20
204413
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
JOHANSSON, Albert (1926-1998): "In medias res VIII", signerad och daterad Albert Johansson 1970-71, blandteknik och collage på papp, 122x152 cm