Victor Axelson oljemålning
2013-09-20
204386
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AXELSON, Victor (1883-1954): "Kustbild", signerad och daterad V. Axelson -35, olja på pannå, ca 50x61 cm