EWK tuschteckning
2013-09-24
204369
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): Man i safarihjälm, signerad och daterad EWK 74, tusch, bladmått 44x47 cm
Ej ramad