Adrian van Arkel oljemålning
2013-09-20
204350
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ARKEL, Adrian van (född 1924): Stadsgården Stockholm, signerad V Arkel, olja på duk, 40x80 cm