Bengt Fransson oljemålning
2013-09-20
204335
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): "Dam med röd hatt" signerad Bengt Fransson, olja på duk, 41x33 cm