Koppar och fat Kina
2013-09-20
204331
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KOPPAR, 13+5, FAT, 3+5, st., porslin, Kina, 1800-tal, förgylld dekor
Dekor med slitage, mindre nagg och sprickor