Oidentifierad konstnär oljemålning, 1800-tal
2013-09-20
204289
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Alpmotiv, olja på duk, 36x42 cm
Duk med veck och hål