Glas 17/1800-tal
Valmis
2013-09-20
204288
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
GLAS, 2 st, 17/1800-tal, en med luft i benet och omvikt kant, höjd ca 15-16 cm
Ett glas med med avslipad kant samt med nagg