Soppslev silver 1800-tal
2013-09-19
204227
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SOPPSLEV, silver, 1800-tal, otydligt stämplad, längd 34 cm, vikt ca 195 g