EWK tuschteckning
2013-09-24
204221
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARLSSON, Ewert EWK (1918-2004): Stadsman och shejk, signerad och daterad EWK 73, tusch, bladmått 44x62 cm
Ej ramad