Wifredo Lam etsning
2013-09-20
204164
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LAM, Wifredo (Kuba, 1902-1982): ur Croiseur Noir, 1972, signerad och numrerad 81/125, etsning och akvatint tryckt i färger, 23,5x18 cm