Ola Billgren litografi
2013-09-19
204150
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BILLGREN, Ola (1940-2001): Komposition, signerad och daterad Ola Billgren -71, färglitografi, 40x52 cm