James Coignard färgcarborundum
2013-09-19
204141
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
COIGNARD, James (Frankrike, 1925-2008): Komposition, signerad och numrerad 9/50, färgcarborundum, bladmått 59x38 cm