James Coignard färgcarborundum
2013-09-20
204139
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
COIGNARD, James (Frankrike, 1925-2008): Komposition, signerad och numrerad 75/75, färgcarborundum, bladmått 65x51 cm