Ljusstakar 1800-talets slut
2013-09-19
204115
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 2 par, vitmetall, 1880-tal, höjd ca 25 cm
Lagade