Bengt Lindström litografier
2013-09-19
204113
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): (3) Figurkompositioner, signerade, färglitografier 30x22 - 23x27 cm, med dedikation