Robert Sundqvist olja
2013-09-19
204086
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SUNDQVIST Robert (född 1965): "Toscana", signerad Sundqvist, olja på duk, 65x81 cm