Marcel van Zuylen Strüver färglitografi
2013-09-19
204056
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
STRÜVER, Marcel van Zuylen (samtida): "Incident in Spain III", signerad Marcel, 334/350, färgserigrafi, bladstorlek 69x48 cm