Uno Vallman oljemålning
2013-09-19
204027
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VALLMAN, Uno (1913-2004): Landskap med blommor, signerad och daterad Uno Vallman 1953, olja på duk, 42x54 cm