David Wallin oljemålning
2013-09-19
204025
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WALLIN, David (1876-1957): "Kattvik", signerad D. Wallin, daterad a tergo 1950 Skåne vid Båstad, Kvarlåtenskapsstämpel, olja på pannå, 32x40 cm