Olle Nordberg oljemålning
2013-09-19
204011
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
NORDBERG, Olle (1905-1986): Kärleksbrevet, signerad och daterad Olle Nordberg -62, olja på pannå, 38x46 cm