Madeleine Pyk oljemålning
2013-09-19
204003
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934):Komposition med figurer, signerad M. Pyk, olja på pannå, 27x34 cm
Proveniens: Galleri A