Olle Carlström oljemålning
2013-09-18
203987
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARLSTRÖM, Olle (1920-2006): "Höststormar", signerad Olle Carlström, olja på duk,72x66 cm