Slagbord 1800-tal
2013-09-18
203894
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SLAGBORD, 1800-talets första hälft, furu, delvis ådringsmålad, höjd 74, 176x110 cm
Kompletterad med lådfronter