Karl Höglund färglitografi
2013-09-18
203809
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HÖGLUND, Karl (född 1940): Maskerad, signerad Karl Höglund, EA, färglitografi, 86x59 cm