Bordslampfot
2013-09-18
203794
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPFOT, porslin, Kina, 1800-tal, figural dekor i famille rose, total höjd 46 cm
Slitage