Carl Brandt oljemålning
2013-09-18
203788
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BRANDT, Carl (1852-1930): Gårdsmiljö i vinterskrud, signerad C. Brandt, olja på duk, 58x93 cm