Lennart Rodhe serigrafi
2013-09-16
203718
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 197o, PT, färgserigrafi, 45x46 cm