Segelbåt vid pir oljemålning
2013-09-16
203716
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Segelbåt vid pir, signerad Blomquist, påskrift a tergp "Målad 1927", olja på pannå, 12x17 cm