Axel Fahlcrantz oljemålning
2013-09-16
203644
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAHLCRANTZ, Axel (1851-1925): Insjölandskap, monogramsignerad A F-z, olja på duk uppfodrad på pannå, 18x25 cm