Bengt Fransson oljemålning
2013-09-16
203637
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): "Café Paris", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 27x22 cm