Ferdinand Boberg blandteknik
2013-09-16
203585
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BOBERG, Ferdinand (1860-1946): Villa, signerad och daterad Boberg 1937, akvarell och tusch, 28x38 cm