Lennart Jirlow färglitografi
2013-09-15
203558
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936): "I trädgården", signerad L Jirlow, 255/380, färglitografi, 54x72 cm
Något gulnat blad