Bèrgèrer 1 par
2013-09-15
203526
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BÈRGÈRER, 1 par, 1900-tal, XVI-stil, lösa plymåer, träskuren dekor
Slitage