Bord intarsia
2013-09-15
203483
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ETAGEBORD, 1800-talets andra hälft, fanerat i mahogny samt intarsiadekor, låda i sarg, svarvade ben, höjd 86, 48x94 cm (utfällt)
Fanérskador, sprickor, nyckel saknas