Staffan Hallström blandteknik
2013-09-15
203422
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HALLSTRÖM, Staffan (1914-1976): Astronaut, monogramsignerad och daterad 1970, blandteknik, 54x32 cm