Carl Larsson litografi
2013-09-14
203320
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARSSON, Carl (1853-1919): efter, interiör, litografi, numrerad 549/790, ca 35x51,5, utgiven av Nationalmuseum