Lodbössa
2013-10-10
203283
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LODBÖSSA, svensk, med slaglås, 1800-tal, signerad, graverat lås, oktagonal pipa, helstock, längd 132 cm
stockskador