Herman Müller akvarell
2013-09-14
203254
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
MÜLLER, Herman (1840-1919):Insjölandskap, signerad och daterad H.Müller 1896, akvarell, 26x34 cm