Badkarssoffa i gustaviansk stil
2013-09-14
203229
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BADKARSSOFFA, 1900-tal, gustaviansk stil, bemålad, längd 160 cm
Sliten klädsel, slitage